Grand Cru '82
 

OnTip
Doublette Ranking
Nationele Petanque Competitie
Nationale Petanque Competitie 2017 - 2018

Grand Cru 1 (3e divisie) Grand Cru 2 (4e divisie) Grand Cru 3 (5e divisie) Grand Cru 4 (6e divisie)
STAND 3003
STAND 4005

STAND 5008 STAND 6006

Jacques van der Meer
Peter Dijkstra

Jaap Jan de Vries
Jeannette Klaar
Wim van Unnik
Max Rutten
Joey Dijkstra
Chris van der Sman
Rob Pont
Cees Henze
Dody Henze

Henk van Schuppen
Mart Roozenburg

Lien van Vliet
Cors van Vliet
Elly Roozenburg
Emmy Zuijdwijk 
Henny Bult
Herman Turk                         
Helma Vissers 
Leen Roos       

John Wortel
Nicolette ten Bosch

Cinta Wortel
Koos Toet
Nannie Toet
Erwin ten Bosch
Corrie Hooijmans
Jan Bos
Gretha Bos
Nanny Huls
Bert de Bruin
Lenie Reinders

Ton Reedijk
Jan Schuller

Ed Delnaaij
Sjaan Storm
Pauly Vollmuller
Raymond Marcus
Wim Rolvink
Gien Molenaar
René van Donk
Hieke Brouwer
Thea Meijer

Programma      
zaterdag 30 september
Middelburg 1- GC '82   
zaterdag 14 oktober
GC '82- MIDI 2
zaterdag 28 oktober
GC '82 - Markeer 1                
zaterdag 11 november
Petangeske 2 - GC '82         
zaterdag 25 november
Nederlek 1- GC '82      
zaterdag 9 december
GC '82 vrij 
zaterdag 16 december
GC '82 - L' Esprit 1         
zaterdag 13 januari
GC '82 - Middelburg 1         
zaterdag 27 januari
MIDI 2 - GC '82 
zaterdag 17 februari
Markeer 1 - GC '82
zaterdag 24 februari
GC '82 - Petangeske 2  
zaterdag 10 maart
GC '82 - Nederlek 1
zaterdag 24 maart
GC '82 vrij
zaterdag 7 april
L' Esprit 1-GC '82        
zaterdag 30 september
Spaanse Ruiter 2 - GC '82   
zaterdag 14 oktober
GC '82 - Bulderbaan 1
zaterdag 28 oktober
GC '82 - Hillegom
zaterdag 11 november
Zoetermeer 1 - GC '82         
zaterdag 25 november
Boules Fleurie 3- GC '82
zaterdag 9 december
GC '82 - DGW 1
zaterdag 16 december
GC '82 - Union Thamen 1
zaterdag 13 januari
GC '82 - Spaanse Ruiter 2
zaterdag 27 januari
Bulderbaan 1- GC '82 
zaterdag 17 februari
Hillegom - GC '82
zaterdag 24 februari
GC '82 - Zoetermeer 1  
zaterdag 10 maart
GC '82 - Boules Fleurie 3
zaterdag 24 maart
DGW 1 - GC '82         
zaterdag 7 april
Union Thamen 1- GC '82      
zaterdag 30 september
GC '82 - AT Maassluis 1   
zaterdag 14 oktober
L' Esprit 2 - GC '82
zaterdag 28 oktober
Les Pointeurs 2 - GC '82
zaterdag 11 november
GC '82 vrij          
zaterdag 25 november
GC '82 - Vlaardingen 2
zaterdag 9 december
Maasstad - GC '82
zaterdag 16 december
Francophiles 1 - GC '82
zaterdag 13 januari
AT Maassluis 1 - GC '82
zaterdag 27 januari
GC '82 - L' Esprit 2 
zaterdag 17 februari
GC '82 - Les Pointeurs 2
zaterdag 24 februari
GC '82 vrij  
zaterdag 10 maart
Vlaardingen 2 - GC '82
zaterdag 24 maart
GC '82 - Maasstad         
zaterdag 7 april
GC '82 - Francophiles 1      
zaterdag 30 september
GC '82 - Nieuwerkerk   
zaterdag 14 oktober
Vlaardingen 3- GC '82
zaterdag 28 oktober
Markeer 3 - GC '82
zaterdag 11 november
GC '82- Zoetermeer 4          
zaterdag 25 november
GC '82 - DGW 2
zaterdag 9 december
OSB - GC '82
zaterdag 16 december
Hillegom 2- GC '82
zaterdag 13 januari
Nieuwerkerk - GC '82
zaterdag 27 januari
GC '82 - Vlaardingen 3 
zaterdag 17 februari
GC '82 - Markeer 3
zaterdag 24 februari
Zoetermeer - 4GC '8
zaterdag 10 maart
DGW 2 - GC '82
zaterdag 24 maart
GC '82 - OSB        
zaterdag 7 april
GC '82 - Hillegom 2     
       

Zie : Adressen van verenigingen waartegen gespeeld wordt !

© PS Production